MENU +420 257 325 010

Partneři

Golfový areál Hostivař

Golf Hostivař je golfový areál situovaný ve východní části Prahy. Nabízí kompletní golfovou průpravu od úplných začátků, přes získání zkoušky golfové způsobilosti a nabytí herních dovedností na hřišti veřejné golfové akademie, až po možnost hry na znormovaném 9jamkovém hřišti.

Pivovar Hostivar

Naproti hostivařskému golfovému hřišti stojí od roku 2011 minipivovar, který se velmi rychle stal oblíbeným místem Pražanů. Nejen na dobré pivo, ale i jídlo se tu denně scházejí pěší i cyklisté v krásné zahradě i uvnitř pivovaru. Na zdraví!

SKiMU

Ski areál Malá Úpa je zimní středisko ve východních Krkonoších, které je díky své poloze 1 000 m n. m. jedním z nejvýše položených středisek v České republice. Vysoká nadmořská výška a automatické zasněžovací systémy ručí za kvalitní sněhovou pokrývku po celou sezónu.

Tenis Hostivař

Tenisový areál v Hostivařském lesoparku nabízí tenisové kurty s povrchem Domo Avantage. Pořádají zde tenisové kurzy pro děti ve věku od 4 do 18 let. Přes zimu jsou kurzy zastřešeny nafukovací halou a tak i v chladném počasí si můžete zahrát na oblíbených kurtech.

SkiResort hotel OMNIA****

Hotel se nachází přímo u sjezdovek na Černou horu v Janských Lázních a nabízí moderní, příjemné ubytování ve dvoulůžkových pokojích a apartmánech, relaxační a sportovní zázemí (bazén s vířivkou, sauna, malé fitness, solárium, masáže, manikúru, pedikúru a tenisovou halu), prostornou restauraci, lobby bar a letní terasu, která může být místem vašeho setkání či obchodních schůzek. Hotel je vhodným místem pro pořádání  kongresů, konferencí, školení, firemních party, svateb a rautů, večírků, teambuildingových akcí a to až do velikosti 300 účastníků.

Prostor

Nezisková společnost PROSTOR – architektura, interiér, design propaguje soudobou českou architekturu, interiérovou tvorbu a design. RODOP podporuje vydávání ročenky české architektury a dalších knih o architektuře a designu.

Yachting Holidays

Společnost pronajímá plachetnice a motorové lodě v Chorvatsku, Itálii, Řecku, Turecku, Španělsku, Francii, Karibiku i Švédsku a Norsku. Poskytuje last minute slevy a aktuální informace o dostupnosti jachet. V případě potřeby a zájmu zajistí i kapitána.