MENU +420 257 325 010

Aktuální projekty

Unikátní projekt rezidenčního bydlení s vlastním kontrolovaným vstupem. Pozemky přímo u golfového hřiště v Praze – Hostivaři. První a druhá etapa jsou již dokončeny a téměř vyprodány, zbývá několik posledních domů. Nově jsou v nabídce RD ve III. etapě. U této etapy se hradí pouze 10 % ceny, zbylá částka až po kolaudaci a podpisu kupní smlouvy. Předpřipravena dostupná hypotéka s Českou spořitelnou.

www.rgh.cz

Spokojené a důstojné stáří, pomoc s ohledem na vaše soukromí, péče s ohledem na vaše skutečné potřeby. To je Zátiší. Je to místo, kde je klid a bezpečí, kde ale vládne dobrá nálada a vane svěží vítr. U nás je každý zapojen do společného žití do té míry, do jaké chce, má ale vlastní byt a může kdykoli zavřít jeho dveře. Nabízíme bydlení a nadstandardní služby pro seniory.

www.zatisi.cz

Na rohovém pozemku v Praze 9 – Čakovicích, u křižovatky ulic Kostelecká a Tupolevova, vzniká ojedinělý areál rodinných domů. Po svém dokončení v roce 2020 by zde měla vzniknout zcela nová obytná čtvrť s několika desítkami nových rodinných domů a další potřebná infrastruktura – parky, sportoviště, aj. V projektu je i objekt nové mateřské školy a dětské hřiště. Nebytové objekty plánujeme v okolí ulice Kostelecká.

www.prameny2020.cz